Lekarze Gastrolog Warszawa

lekarz Tomasz Stelmaszuk

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Bardzo uprzejmy , sympatyczny Pan Doktor. Robił mi gastroskopię.Bardzo sprawnie przeprowadził całe badanie.Wzbudza zaufanie Pacjenta. Polecam!

dr n. med. Przemysław Krasnodębski

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

lekarz Dariusz Jaklewicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Dziękuję za doskonale przeprowadzoną kolonoskopię (20 lutego 2024 godz. 16), kompletnie bez stresu i w przyjemnej atmosferze, w tym oczywiście z pełną eksplikacją sytuacji. Podobno jest ranking najlepszych operatorów endoskopu, sądzę że p. dr Jaklewicz jest ďna podium rankingu, oczywiście ze wspaniałą asystą pani Klaudii🍀. Nie potrzeba więc dodawać, że szczerze polecam. Dodam też, że to pierwszy raz, gdy wystawiam jakąkolwiek opinię, co świadczy o wyjątkowym docenieniu umiejętności p. dra ...
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Tadeusz Pawełas

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

dr n. med. Maciej Kierzkiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Marcel Chmiel

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Szybkie i sprawne badanie, właściwa diagnoza. Zostałam skierowana do szpitala gdzie dr Jóźwiak wraz z dr D. Sarti wykonali operację. Wszystko fachowo i profesjonalnie. Właściwe, uprzejme podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Arkadiusz Bednarczuk

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Piszę w imieniu mamy. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia. Pierwsza kolonoskopia i mama wyszła z uśmiechem z gabinetu. Mama wspomniała również o przemiłej pielęgniarce która była w czasie badania Lekarz wszystko wyjaśnił a rozmowa z Panem doktorem sprawiła że mama zapomniała że jest na badaniu. Ogromny plus dla zgranego zespołu.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Andrzej Bieganowski

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lekarz Irena Słotwińska

Gastrolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Jedna z najlepszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Gdyby wszyscy lekarze w Polsce byli tak fachowi, ludzie z zachodu przyjeżdżaliby do nas się leczyć.

lek. med. Małgorzata Łuszczyna

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Witam, Dr. Malgorzata Łuszczyna - Lekarz z olbrzymim doświadczeniem, zaangażowaniem (wcześniej nie trafiłem na tak ludzkiego lekarza) pasja do tego co robi, po drugiej stronie widzi człowieka i chce mu pomóc. Do Pani dr. Małgorzaty Łuszczyny trafiłem całkowicie przypadkowo-po 7 miesiącach leczenia się u innego internisty- onkologa w prywatnej klinice-(na dzień dzisiejszy stracił mi ten czas leczenia) Do dr Małgorzaty trafiłem z waga 55 kg przy wzroście 183 (straciłem 20kg). ...
Opinia dodana przez: RAFAŁ

lekarz Marek Wojtkowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Po raz pierwszy bylam u pana dr.a dwa lata temu. Ujal mnie kultura, cierpliwoscia, starannie wypytal o wszystko, przedstawil plan leczenia. Teraz wybieram sie ponownie. Po odwiedzeniu kilku warszawskich gastrologow wracam do tego dr. a .Polecam
Opinia dodana przez: ola

lekarz Jarosław Witkowski

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Jerzy Żurakowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Krucza 47a lok. 2a
00-509 Warszawa

Dobry fachowiec pomógł dużo osobom z mojego otoczenia, doskonały diagnosta.Lekarz godny polecenia. Jako specjalista potrafi wskazać drogę leczenia jeżeli schorzenie wymaga wizyty u innego lekarza.

dr n. med. Jakub Zawadzki

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Odradzam tego lekarza. Robiąc kolonoskopię u mojej mamy w marcu 2017 roku w szpitalu Orłowskiego na ul. Książęcej, nie znalazł dużego guza na odcinku wstępnicy. Po roku inny lekarz stwierdził że musiał już być, gdyż guz jest bardzo duży, a ten rodzaj nowotworu rozwija się powoli, stwierdził, że zawinił czynnik ludzki!! Przerażające, mam nadzieję, że moja opinia uchroni innego człowieka przed podobnym dramatem.
Opinia dodana przez: dominika

lek. med. Antoni Gugulski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gil

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Świetny fachowiec z ogromną wiedzą i doswiadczeniem. Ze zwykłego badania brzucha czyta "jak z książki". Nie szafuje bez potrzeby inwazyjnymi badaniami, ale jak tylko są jakiekolwiek wątpliwości to natychmiast je zleca. Jak bada, to kompleksowo. Widzi pacjenta jako całość, z innymi jego schorzeniami, a także konstrukcją psychiczną. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach, że ktoś o niego naprawdę się troszczy. Ciepły i sympatyczny, chociaż denerwuje go nieszanowanie jego ...